חמשת הנקודות החשובות ביותר לשמירה על תפריט החיטוב

מאת: אושרית סוויסה - מאמנת כושר אישית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

1.איך אתם בודקים את ההתקדמות שלכם?

הסיבה הראשונה שבגללה אנשים מפסיקים עם החיטוב – לא רואים תוצאות. אך זה לא אומר שאין תוצאות! בתפריט חיטוב חדש של שבוע עם תוכנית אימונים שקיבלתם ממאמנת הכושר שלכם, הצפי לירידה במשקל הוא כקילו פחות או יותר. הבדל של קילו אינו בהכרח נראה לעין עבור כל המתאמנים אך המשקל לא מפספס אותו. עקבו אחר ההתקדמות שלכם באמצעות שקילה, בדיקת היקפים או בדיקת אחוז השומן. מתאמנים אשר עוקבים אחר ההתקדמות שלהם וממירים אותה למספרים, מצליחים להישאר עם מוטיבציה גבוהה לאורך זמן.

2. למה לעשות את זה לבד כשאפשר ביחד?!

בכל מקום בו אתם נמצאים יש פיתויים: בעבודה, בבילויים ובבית. אך יכול להיות הרבה יותר קל כשיש לכם שותפים לתפריט. גייסו את בני המשפחה ואת החברים (הרציניים שבניהם!) לתהליך שלכם. אם הקרובים לכם אוכלים יחד אתכם את הארוחות המסודרות שמתאימות לתפריט – הרווחתם פחות פיתויים. אם הם פחות משתפים פעולה, האכילו אותם בכל האוכל המפתה ולכם ישאר פחות 🙂

3. האם אתם יודעים כמה קלוריות וכמה חלבון אתם אוכלים?

כלל בסיס בכל דיאטה: לדעת כמה קלוריות יש בתפריט ולבדוק כמה יש בכל דבר שאתם אוכלים. ככל שתהיו מדויקים יותר, הסיכוי להגיע לרמת גבוהה יותר – גדל. לשמור על כמות מסוימת של קלוריות מבלי לבדוק את כמות החלבון, זה לא מספיק. בתפריט חיטוב החשיבות לחלבון נמצאת בשיאה, גם בשביל לשמור על מסת השריר וגם בשביל לשמור על התהליך ולהצליח להתמיד בו.

4. האם אתם ישנים מספיק?

בלילה הגוף שלנו "עושה חשבון" ומסכם את היום שהיה, אם חסרות לו קלוריות הוא מפרק שומן והופך אותו לאנרגיה זמינה. אנשים שלא ישנים מספיק מסתכנים בלמנוע מהגוף שלהם לבצע פעולות אלו. יש את מי שמצליח לרדת במשקל למרות שעות השינה המעטות ויש את אלו שזה לא עובד להם.

5. כמה נוזלים אתם צורכים ביום?

לא קיימת נוסחה ספציפית שממנה ניתן ללמוד כמה אנו צריכים לשתות אך בגדול – רוב האנשים לא שותים מספיק בהתאם לצורך גופם. כשלא שותים מספיק נוזלים, גדל הצורך בפחמימות. כמות הנוזלים שהגוף צריך מושפעת ממשקל הגוף, כמות הפעילות הגופנית השבועית שמבצעים, כמות הפחמימות בתפריט וטמפרטורה בעונה. כמות הנוזלים הרצויה יכולה לנוע משתיים וחצי ליטרים עד חמש ויותר. כל עוד אתם מצליחים לשתות זה הסימן שעליהם לשתות עוד.

אימוני כושר אישיים?
אזורים – ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, חולון, באר יעקב, פתח תקווה.
תוכנית אימונים ותזונה אונליין?

אושרית סוויסה מאמנת כושר אישית

פוסטים יומיים נוספים

טוען פוסטים נוספים
כל הפוסטים נטענו
No more articles to load

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן