מאמנת כושר אישית בתל אביב

היי ♡ אני מאמנת כושר אישית בתל אביב ומה שאני עושה זה לכוון מתאמנות לכבוש את היעד הכי גדול שאי פעם היה להן!

עם כושר, אימונים ותזונה מתאימה אפשר להגיע לגוף חטוב בקלות, הרבה יותר קל ממה שאת חושבת 🙂 כמובן שנדרשת התמדה וסבלנות, אני אהיה מספיק כנה כדי לא לצייר תמונה ורודה: צריך להתאמן, להתמיד ולהשקיע אבל על זה- מגיעות לך תוצאות מהממות! בתנאי שהעבודה היא יעילה ונכונה.

מה צריך לדעת על האימונים?

האימונים הם אימוני כושר אישיים עד הבית או באחד ממתחמי הכושר בעיר. אני יודעת וזה ברור לי שאת אולי שואלת את עצמך, "אני אף פעם לא התאמנתי באימון אישי, זה בכלל מתאים לי?"

אני אענה על כך ש70 אחוז מהמתאמנות שלי הן מתאמנות שאף פעם לא התאמנו באימונים אישיים ובמקסימום מגיעות מרקע של הליכות או אירובי מסוג אחר, אבל כוח? תרגילים? אין להן מושג. וכך אנחנו מתחילות, מהכי בסיס שאת יכולה לדמיין וכך מתקדמות משבוע לשבוע.

ככל שהכושר מתקדם- כך גם השינוי החיצוני בא לידי ביטוי. ראיתי מתאמנות שהיה קשה להן לעלות מדרגות ב90 קילו, יחד עם האימונים האישיים הגיעו ל60 והצליחו לרוץ אחרי ששנים לא היו מסוגלות לדבר כזה. היו לי מתאמנות שמאוד רצו "להוריד את חמישה הקילוגרמים האחרונים" והיה חסר להן ידע בנושא, השלמנו אותו והקוביות צצו להן. כל כך הרבה שינויים מדהימים שמבלי להכיר אותך עדיין זה ברור לי שאני יכולה לעזור לך ואעשה זאת בשמחה!

אושרית סוויסה בצילום עם קיר מעוצב מאחור

איך בוחרים מאמנת כושר אישית בתל אביב? ובכל עיר?

מאמנת כושר אישית בתל אביב ובכלל, בוחרים מבחינתי לפי כמה פרמטרים: הראשון- ניסיון בהעברת אימונים אישיים ובהעברת תהליך עם מתאמנים של שלוש שנים לפחות. להעביר אימונים אישיים זה לא מספיק. נכון, צריך לדעת איך להעביר את האימון האישי, שיהיה אימון מסודר, שיכיל את כל התרגילים לפי הסדר הנכון שלהם, מהשרירים הגדולים לקטנים, מהתרגילים המורכבים למבודדים, אבל מדובר כאן בנושא די טכני. כל מאמנת כושר שהיא גם אחראית ומסודרת באופי שלה יכולה לעשות את זה. השאלה הנשאלת כאן היא- מה עם להעביר תהליך ברמה של לכוון לשינוי, להתקדמות והצלחה?

השני- אנרגיות!!! אהבה לתחום הזה ורצון לעזור למתאמנות. זה נשמע מובן מאליו נכון, למה שמאמנת כושר אישית לא תאהב את מה שהיא עושה? אני באמת לא יודעת לענות אבל כמראיינת מאמנות כושר שאוספת את המאמנות הטובות ביותר לצוות שלי אני יודעת לומר כי לא כולן באמת אוהבות לאמן, אוהבות לעזור ועושות זאת בשיא האנרגיות וממקום של שליחות!!

ירידה במשקל וחיטוב הגוף אלו שינויים משמעותיים ומרגשים והכי טבעי בעולם שהתהליך ילווה באנרגיות טובות, העצמה והרבה רגש!

השלישי- מחויבות לתהליך. איך שאני מסתכלת על הדברים ומנקודת המבט שלי מאמנת כושר אישית צריכה להיות מחויבת לתהליך, להגיע בזמן לאימונים ולא לבטל אימונים כמעט אף פעם. רוב המתאמנות מתאמנות בשני אימונים אישיים בשבוע, עכשיו נניח והמאמנת מבטלת אימון אישי אחד מכל סיבה, זה כבר פוגע בתהליך, בהתמדה ובסופו של דבר בתוצאה. אני באופן אישי כמאמנת כושר אישית- לא זוכרת מתי הייתה הפעם האחרונה שבה ביטלתי אימון כושר אישי.

חיפשתי מאמנת כושר אישית בתל אביב, התחלנו להתאמן באימוני כוח... מה עכשיו?

אני אתייחס רגע למתאמנות שמעוניינות לרדת במשקל ובאחוזי השומן. אם נצא מנקודת הנחה שזו הסיבה שמביאה אותך להתחיל להתאמן ואת כבר מתאמנת בסגנון אימונים מתאים באימוני כוח עם תוכנית אימונים מסודרת. מה שנותר לך כדי להצליח… כן, תזונה.

כדי לרדת באחוזי השומן ולמעשה לעודד את הגוף לנצל תאי שומן כאנרגיה, יש ליצור מאזן קלורי שלילי, כלומר לצרוך פחות קלוריות ממה שאת מוציאה. וכדי להצליח לעשות את זה, כן, התזונה צריך להיכנס לתמונה. נניח שאת מתאמנת פעמיים בשבוע באימון כוח של שעה ועוד פעמיים בשבוע עושה הליכה של חצי שעה. בכל אימון כוח את מוציאה בסביבות ה300 קלוריות ובאימון אירובי כ180 קלוריות. האם הוצאה כוללת של 960 קלוריות בשבוע מספיקה כדי ליצור מאזן שלילי? קשה לקבוע- השאלה היא כמה קלוריות את גם צורכת ביום. ופה נכנסת לנושא התזונה שלך.

כדי לראות תוצאות משמעותיות את צריכה גם להתאמן בעקביות עם תוכנית אימונים מסודרת וגם תפריט טוב ששומר על מאזן שלילי.

למתאמנות שמעוניינות להישאר באותו המשקל ולחטב את הגוף או לאלו שמעוניינות לעלות מסת שריר, זה נכון גם לגביהן והן צריכות מאזן קלורי ניטרלי ומאזן קלורי חיובי בהתאמה.

אושרית מצטלמת במנועה במהלך אימון כושר

הרבה יותר ממאמנת כושר אישית!

אם אני צריכה לסכם את הנושא הזה, מאמנת כושר אישית היא הרבה יותר מסתם מאמנת כושר אישית בתל אביב שגם גרה באזור הקרוב ויכולה להגיע אליך ולהעביר לך אימונים אישיים. את הרי לא מחפשת מישהי שתעביר לך את הזמן נכון?

מאמנת כושר אישית בתל אביב צריכה להיות גם מישהי שגרה באזור ונוח לה להגיע, שמגיעה לאימונים מתוך מחויבות ושליחות וגם עושה את זה ונותנת השראה למתאמנת, עוזרת לה לראות שהמטרה שלה אפשרית, קרובה וניתנת להשגה ומאמנת אותה באופן יעיל שמביא תוצאות!

אם לי הייתה את המאמנת הזאת כשהתחלתי את דרכי אי שם כשהייתי במשקל 88 קילוגרמים, מאוד מתוסכלת, מבואסת וחסרת בטחון, הדרך שלי הייתה מתקצרת בצורה משמעותית! העובדת שהצלחתי לעשות לבד שינוי, אחרי שישבתי קראתי ולמדתי כל מה שיכלתי על כושר ותזונה, היא לא מובנת מאליה. אחרי שצברתי כל כך הרבה ניסיון ועזרתי למתאמנות רבות להצליח, היום אני יכולה לאמן גם אותך ולעזור לך לקצר את הדרך.

כמה לקצר? תלוי בכמה הדרך ארוכה. מהיכרות שלי עם מתאמנות שונות עם מטרות שונות- רובן התקדמו בקצב של ארבעה קילוגרמים פחות ואלו שאין להן מטרה לרדת במשקל אלא להישאר באותו משקל ולחטב את הגוף- ירדו בקצב של 2-8 ס"מ פחות מהאזורים שבהם רצו לרדת. קצב מהיר מדי מבחינתי הוא פחות טוב ואשמח להסביר לך מדוע בשיחה שלנו.

את מוזמנת בכיף להשאיר לי הודעה ולתאם איתי אימון ניסיון!

באהבה רבה!

אושרית סוויסה

מאמנת כושר אישית עם ניסיון של 7 שנים

מעבירה אימונים אישיים וזוגיים ותוכניות כושר אונליין

ירדה מעל ל35 קילוגרמים והתחרתה במיס פיטנס

מנהלת צוות מאמני כושר אישיים במספר ערים בארץ.

 

אושרית סוויסה במהלך ביצוע תרגיל כושר

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן