מאמנת כושר אישית בראשון לציון

היי. אני אושרית סוויסה, מאמנת כושר אישית בראשון לציון

היי נעים להכיר! ♡ אני מאמנת כושר אישית בראשון לציון, אושרית סוויסה בת 32, מעבירה אימוני אישיים וזוגיים ויש לי צוות מובחר של מאמני כושר אישיים בראשון לציון ובאזורים נוספים: חולון, בת ים, נס ציונה, רחובות, פתח תקווה, מודיעין, ירושלים ועוד.

אני מאמנת כושר אישית עם ניסיון של 7 שנים. עזרתי להמון מתאמנות ומתאמנים להגיע ליעד הכושר שלהם וגם אני בעצמי הגעתי ליעד האישי שלי אחרי שירדתי מעל ל30 קילוגרמים ואפילו הגעתי לרמת תחרויות במיס פיטנס.

השיטה שלי היא לעבוד בצורה מקצועית שמשלבת אימוני כוח באימוני הכושר האישיים עם משימות אירוביות שמקבלות המתאמנות שלי ובתוספת של שמירה על תזונה לפי המטרה של המתאמנת או המתאמן.

היום אני מאמנת כושר אישית בראשון לציון ואני מאמנת בחדר כושר איכותי במזרח העיר. אני מאמנת גם באימונים אישיים עד הבית ובניתי והכשרתי צוות מאמני כושר אישיים כאשר כל אחד מהמאמנים והמאמנות בצוות עובד עם השיטה שלי ובליווי שלי.

אז איך בוחרים מאמנת כושר אישית?

אני אהיה מספיק כנה להגיד שגם אני בשנה הראשונה שלי כמאמנת- כמה שהייתי מקצועית, לא הייתי מקצועית כמו שאני היום. כי אין מה לעשות- אין חכמה כבעלת הניסיון ולכן כשאתם בוחרים מאמנת כושר אישית (או מאמן!), בדקו כמה שנות ניסיון יש לה? כמה מתאמנות עברו אצלה? האם יש לה או לו הצלחות בתחום? האם היא קשובה להעדפות הקטנות של המתאמנות או שכל האימונים שהיא מעבירה נראים כמו העתק הדבק?

ולמה זה חשוב לבדוק את הדברים האלו?

ירידה במשקל, כושר גופני וחיטוב הגוף יכולים להיות תהליכים לא פשוטים מבחינה מנטלית בעבור רוב המתאמנות והמתאמנים. הרי אף אחת לא רוצה לבזבז את האנרגיות שלה על תהליך לא מקצועי שיכול להשאיר אותה מתוסכלת. חלק מהמתאמנות האישיות שלי הגיעו אליי לאחר שעברו תהליכים דומים אצל מאמנים אחרים, אפילו "מאמנים מפורסמים" עם המון עוקבים באינסטגרם אך אותם תהליכים לא צלחו והמתאמנות נשארו על סף ייאוש מהמצב. "את הצ'אנס האחרון שאני נותנת לאימוני כושר"- אמרו לי כמה וכמה מתאמנות. אחרי שהתחילו להתאמן ולראות עם האימונים אצלי תוצאות משמעותיות הבינו שהאימונים הקודמים לא מספיק איתגרו אותם או שהיו קשים מדי וגרמו להן להתייאש.

מאמנת כושר אישית שהיא מאמנת מקצועית ויש לה את הניסיון המתאים יודעת להתאים את רמת האימון לכל מתאמן ומתאמנת. זה לא מובן מאליו כלל! כמה סימנים שרמת האימון לא מותאמת לרמה שלך:

  1. את שומרת על תזונה ולא רואה שינוי בגוף או שהשינוי מאוד איטי, כלומר כבר עבר יותר מחודש ואין שינוי שנראה לעין.
  2. אם את נעזרת בשעון דופק ובשעה של אימון כושר מוציאה פחות מ200 קלוריות לאימון.
  3. האימונים לא מתאימים מהכיוון ההפוך- את מרגישה מותשת וסחוטה, כל השרירים כואבים למרות שאלו לא האימונים הראשונים שלך ואת מרגישה שאין לך אנרגיות להתאמן או אנרגיות במהלך היום.
אושרית סוויסה - מאמנת כושר אישית בראשון לציון

איפה מתאמנים בראשל״צ עם מאמנת הכושר?

את האימונים האישיים אני מעבירה בחדר הכושר במזרח ראשל"צ, אצל המתאמנות בבית או מול הים בראשון לציון. צוות המאמנים שלי מעביר אימונים אישיים וזוגיים לפי השיטה שלי, בערים נוספות באזור וגם בערים מרוחקות יותר. אם את או אתה מעוניינים לדעת לאילו אזורים בדיוק מאמני הכושר האישיים בצוות שלנו מגיעים- השאירו לי הודעה ואחזור אליכם ממש בהקדם!

 

ואיפה כדאי להתאמן?

זה כבר עניין של בחירה אישית! הרבה מהמתאמנים בוחרים להתאמן דווקא בבית כי זה נוח וזה האזור שלהם, כי זה חוסך להם את זמן הנסיעה למיקום ובחזרה ממנו וגם כי לא צריך להזמין בייביסיטר לילדים, אם יש 🙂

חיפשתי מאמנת כושר אישית בראשון לציון ומצאתי אותך! כמה זמן לוקח עד שמגיעים לתוצאות?

התוצאות באימוני הכושר האישיים שלי או באימונים האישיים עם מאמנת כושר אישית מהצוות שלי מתחילים להיראות החל מהשבועיים הראשונים. את המעקב אנחנו בודקים פעם בשבועיים. זאת אומרת- בתחילת סדרת האימונים יש בדיקה אחת של משקל, היקפי גוף וצילום תמונות ובכל שבועיים בדיקה נוספת.

אם המטרה היא ירידה במשקל- ניתן לרדת במשקל עד חמישה קילוגרמים בחודש, ולמעשה אין צורך בירידה מהירה יותר. חשוב להבין כי משקל הגוף שלנו מורכב ממסת שריר ומסת שומן. ירידה מהירה במשקל של מעל חמישה קילוגרמים בחודש מקורה באיבוד מסת שריר- כלומר המשקל יורד מהר אך הגוף נראה פחות חטוב ולא מוצק ולכן במקביל לירידה במשקל אנחנו בודקים גם היקפים.

אם המטרה היא חיטוב הגוף- ההתייחסות תהיה בעיקר לבדיקת ההיקפים. ניתן לרדת מכל אזור שבו מעוניינים להוריד- עד 7 ס"מ פחות כבר בשבועיים הראשונים ולהמשיך לרדת עד 5 ס"מ בטווח של כל שבועיים עד ההגעה ליעד.

קיימות מטרות נוספות של שיפור הכושר, עליה במסת השריר וחיזוק הגוף שאלו מטרות שניתן להרגיש אותן ברמת האימון שמשתפרת מפעם לפעם ובשינוי הגוף באמצעות צילום תמונות.

תמונה של ׳לפני ואחרי׳ של אושרית סוויסה מאמנת הכושר
מתאמנת שלי מראשון לציון, לפני ואחרי...

איך מתחילים סדרת אימונים?

מאמנת כושר אישית בראשון לציון – זו יכולה להיות אני אם נשאר לי עוד מקום ביומן לקלוט מתאמנות בשעות מסוימות וזו יכולה להיות מאמנת בצוות שלי, כך או כך נתחיל מאימון ניסיון ראשון! לאחר שיש חיבור וכיף להתאמן- נגדיר מטרות אישיות ונמשיך לסדרת אימונים. ניתן לרכוש סדרה של 10 אימונים, 20 או 30 אימונים אישיים או זוגיים. עם תחילת הסדרה המתאמנת או המתאמן בודקים היקפים, משקל גוף ותמונות כדי שיוכלו להשוות את אלו אחת לשבועיים.

עם ההכוונה של מאמנת כושר אישית ומקצועית (או מאמן!) והרצון של המתאמנת להגיע לתוצאות ניתן לשבור שיאים, לשנות הרכב גוף ולהגיע לתוצאות מצויינות כבר מהשבועיים הראשונים ולהמשיך באותו הקצב עד ההגעה ליעד.

זה הרי ברור שהכל אפשרי וכל מטרה ניתנת להשגה! מוזמנים להסתכל בתמונות הלפני ואחרי של המתאמנים והמתאמנות שלנו.

מוזמנים בכיף לשלוח לי וואטסאפ למספר 052-9402286 

או ללחוץ על הכפתור ולהשאיר לי הודעה! 🙂

באהבה,

אושרית סוויסה

מאמנת כושר אישית עם ניסיון של 7 שנים

מעבירה אימונים אישיים וזוגיים בראשון לציון

ירדה מעל ל35 קילוגרמים והתחרתה במיס פיטנס

מנהלת צוות מאמני כושר אישיים בערים נוספות בארץ.

אושרית סוויסה בחדר הכושר

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן