מאמנת כושר אישית ברמת גן

מאמנת כושר אישית ברמת גן עם ניסיון של 7 שנים! עזרתי להמוןן מתאמנים ומתאמנות להגיע לתוצאות הכי טובות שקיימות!

היי! למי שלא הכיר עדיין אני אושרית סוויסה קרסו ואני מאמנת כושר אישית ברמת גן אני מאמנת בחדר כושר ממש קרוב וגם בערים נוספות באזור, מוזמנים להסתכל באתר ולראות את האזורים. הגעתי לכושר בלי שום טיפת כושר אי שם בגיל 25 (היום אני כבר בת 34!) והתחלתי להתאמן עם התרגילים הכי פשוטים ו"קלים" שיש. להגיד שהאמנתי שאגיע לרמת כושר כזו? ממש לא. כשהתחלתי לא ידעתי לאן זה יוביל אבל היה בי רצון גדול להצליח להגיע לגוף החלומות שלי. כן זה התחיל ממטרה ויזואלית לחלוטין ואז גם בדרך גיליתי שזה יכול ללכת עם בריאות ואנרגיות מהממות יד ביד!! כשהתחלתי להתאמן לפעמים הרגשתי ממש אבודה בחדר הכושר. לא מוצאת את עצמי ולא בטוחה בכלל שאני מבצעת את התרגילים בצורה נכונה. זה יעיל מה שאני עושה? שאלתי את עצמי כמה וכמה פעמים. נעזרתי גם במאמן כושר אישי, ניסיון שלא צלח, אבל לא וויתרתי והחלטתי ללמוד עצמאית, מה דרוש לי לדעת כדי להצליח לרדת 30 קילוגרמים מבלי להרגיש שאני ממש רעבה? מאוחר יותר למדתי בקורס מאמנים בבי"ס למקצועות הספורט והפכתי למאמנת אך המשכתי ללמוד עוד גם לאחר שסיימתי את הלימודים במסגרת זו. ומאז אני עוזרת למתאמנות רבות להגיע ליעד שלהן ולהצליח לרדת במשקל, לעלות במסת השריר ולרדת באחוזי השומן.

חיפשת מאמנת כושר אישית ברמת גן כי גם לך יש מטרה כזו?

מטרה להגיע אליה, כמו ירידה במשקל של 5 קילוגרמים, עשרה או 20? את לחלוטין במקום הנכון! כמאמנת כושר אישית ברמת גן אני יכולה לעזור לך להשיג את היעד הזה. מבחינתי זה חשוב לא רק לרדת במשקל, השאלה היא איך? אפשר לרדת במשקל וגם לאבד שריר על הדרך, במקרה כזה המשקל באמת יראה ספרות נמוכות יותר, אבל האם הגוף יראה כמו שאנחנו רוצות, מוצק ואסוף?

גוף חטוב ובעל פרופורציה מחמיאה זה לא דבר חלומי, זה יכול להיות אמיתי! מזמינה אותך להסתכל בתמונות הלפני ואחרי באתר שלי. כל כך הרבה נשים שאימנתי הצליחו להתחטב בצורה מהממת ובהרבה מהמקרים תוך מספר חודשים בלבד, אפילו כבר מהחודש הראשון! אם כל אלו יכולות למה שאת לא?! אני הכי מאמינה שכל אחת מסוגלת להגיע לתוצאות בתנאי שהיא עושה את הפעולות הנכונות מבחינת כושר ותזונה.

מאמנת כושר אישית ברמת גן וגבעתיים

מאמנת כושר אישית ברמת גן, איפה מתאמנים?

אם אתם שואלים אותי המיקום האידאלי לאימונים הוא בחדר הכושר. אני מאמנת כושר אישית בחדר הכושר ממש קרוב לרמת גן ואפשרות נוספת היא להתאמן באימונים אישיים עד הבית, לכל מיקום בו אתם גרים בעיר רמת גן. יתרון בוהק של אימון בחדר הכושר הוא מגוון מטורף של ציוד כושר כולל משקולות, מוטות ומכשירים.

מה המחיר של מאמנת כושר אישית ברמת גן?

מחיר מאמנת כושר אישית ברמת גן יכול להיות בין 200-250 ₪ לאימון בודד או לתשלום לפי אימון כאשר יש אפשרות לקבל הנחה משמעותית למי שקונה כרטיסיה. יש כרטיסיות של 10, 20 או 30 אימונים והמחיר המשתלם ביותר, לפי כמות האימונים בכרטיסיה, יכול להגיע ל150-170 ₪ לאימון. אני הכי מזמינה את מי שמתלבטת, פשוט לחוות אימון בעצמה, להשאיר לי הודעה ולהגיע לאימון ניסיון 😊

בחדר הכושר יש ממש הכל, משקולות חופשיות שמאפשרות לבצע תרגילים בעמידה או על ספסל, מוטות עם משקל המאפשרים להגיע לתרגילים מורכבים יותר כמו סקוואט, סטיף דד ליפט, דדליפט מהריצפה והיפ טרסט וכמובן מכשירים שניתן להיעזר בהם במידת הצורך.

מאמנת כושר אישית ברמת גן וגבעתיים

האם כמאמנת כושר אישית ברמת גן את יכולה להתחייב לתוצאות?

הדרך להגיע לתוצאות היא לשלב ידע מקצועי ומבוסס עם התמדה. מניסיון שלי- כל אחת יכולה להגיע לתוצאות! קצב ירידה נכון במשקל הוא קצב של 3-5 קילוגרמים פחות בחודש וזה תלוי כמובן גם בנקודת המוצא. לא כולן צריכות לרדת במשקל מאחר ויש מתאמנות שהמטרה שלהן היא רק חיטוב הגוף, כלומר ירידה באחוזי השומן ועליה במסת השריר, מה שמשאיר את המשקל באותה הנקודה. התשובה שלי היא, תתמידי ותגיעי לכל האימונים, תשמרי על תזונה נכונה לפי ההמלצות והתוצאות יגיעו כבר מהחודש הראשון!

את הכי מוזמנת להשאיר לי הודעה, אני חוזרת תוך יום ואשמח לתאם איתך אימון ניסיון.

באהבה רבה!

אושרית סוויסה קרסו ♡

מאמנת כושר אישית ברמת גן

מאמנת גם בערים נוספות מוזמנת להסתכל באתר ולראות בדיוק 🙂

מאמנת כושר אישית ברמת גן וגבעתיים
במכון הכושר בין תרגיל לתרגיל מוצאת זמן לסלפי מראה

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן