מאמן כושר אישי תל אביב

לכל מי שמעוניין להתאמן עם מאמן כושר אישי תל אביב או באזור תל אביב והמרכז!

סיפרתי כבר פעם שלפני שנים רבות חיפשתי ברשת מאמן כושר אישי תל אביב ונסעתי במיוחד לעיר הגדולה כדי לנסות ולרדת במשקל. הניסיון ההוא לא צלח וזה היה אחד הדברים שגרמו לי לרצות ללמוד הכל לבד ולהיות מאמנת כושר בעצמי. אז בתור מי שעברה דרך, אני מבינה את הצד השני. אני יודעת שהרבה פעמים אנשים מוכנים להקדיש רק הזדמנות אחת (שזו טעות- אסביר בהמשך למה) ואת ההזדמנות הזו, היחידה, כדאי לעשות עם איש מקצוע קשוב, נעים ומקצועי.

מאמן כושר אישי תל אביב

מאמן כושר אישי תל אביב העיר הגדולה

אז בטח גם אתם חיפשתם מאמן כושר אישי תל אביב ועדיין לא הצגתי את עצמי. אז נעים להכיר! אושרית סוויסה קרסו ♡ למדתי להיות מאמנת כושר אישית בבי"ס למקצועות הספורט ואני עושה זאת בשבע השנים האחרונות. הכי למדתי זה כמובן מהניסיון, להעביר מתאמנות רבות תהליך של ירידה במשקל או חיטוב או גם וגם. היו לי מתאמנות שנשארו באותו המשקל אך שינו את הרכב הגוף, יותר שריר ופחות שומן, והיו לי מתאמנות שירדו אפילו 20 קילוגרמים במשקל. זה בסך הכל תלוי במטרה שכל אחת מגיעה איתה ומעוניינת לכבוש! הניסיון האישי שלי אומר שכל מטרת כושר היא אפשרית! כבר ראיתי מתאמנות שהגיעו לאימון ראשון ועבדו עם משקולות קטנות וחמודות של 2 קילו, בנו מסת שריר ולאט לאט הצליחו להרים את המשקלים הכי כבדים!

תל אביב היא עיר ממש גדולה ומגוונת. אני מאמנת בחדר כושר שקט ומקצועי במרכז העיר ברחוב קרליבך קרוב לקניון TLV ואני לגמרי מזמינה אותך לנסות להתאמן באימון אישי אחד, שתהיה לנו הזדמנות להכיר ולהגדיר מהן המטרות שלך!

מאמן כושר אישי תל אביב

איך לבחור מאמן כושר אישי תל אביב או מאמן כושר אישי באזור תל אביב?

כשמחפשים מאמן כושר אישי תל אביב או מאמן כושר אישי באזור תל אביב, כלומר רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, גני תקווה, אור יהודה ויהוד, צריך להחליט ראשית מה יהיה מיקום האימון. האם את מעוניינת להתאמן בבית או בחדר הכושר? אם זה בבית ואת גרה בעיר הכי גדולה בארץ אז מעולה זה חוסך לך את זמן ההגעה וזה הכי נוח שיש. לעומת זאת היתרון של חדר כושר הוא ברור, שם יש את כל הציוד הנדרש, משקולות, מוטות, ספות וכל מכשירי הכושר. אין מגבלה בגיוון וברמת הכושר אליה תוכלי להגיע. אימנתי מתאמנים רבים בבית ומתאמנים בחדר הכושר ואפשרי להגיע לרמת טובה בשני המקומות. לדעתי כשאת בוחרת את המיקום, תשאלי את עצמך, היכן תוכלי להתמיד במקסימום שלך? איפה יהיה לך הכי נוח להגיע?

מעבר לעניין המיקום שעוזר לנו להחליט מה אנחנו מחפשים, יש את עניין המקצועיות. נסי את המאמנת או המאמן לאימון ניסיון אחד וגלי עד כמה הוא מקצועי. איך הוא מסביר לך את התרגילים והאם את מצליחה להבין אותו בקלילות? את מרגישה שאת עובדת על השרירים הנכונים? את מרגישה שכאשר יש לך שאלה או עניין לא ברור את מקבלת תשובה מקיפה ומובנת מספיק?

עניין התקשורת הוא חשוב מאוד. נסי לבחון את רמת התקשורת בניכם באימון הניסיון. את רוצה מאוד לבחור מאמנת או מאמן שאיתם תוכלי לדבר בלי חששות ולומר את מה שאת מרגישה וחושבת.

חיפשתם מאמן כושר אישי תל אביב, מצאתם! ומה עכשיו?

אם אתם חושבים שקלעתם למאמן כושר אישי בעיר תל אביב שמתאים לכם. מהו הצעד הבא לאחר אימון הניסיון שבו הכרתם?

בשלב הזה אני עושה עם המתאמן או המתאמנת תיאום ציפיות, מה את רוצה להשיג במסגרת האימונים הבאים שלנו? בחרי מטרה ספציפית, נבדוק מדדים כמו משקל והיקפי גוף ונשווה אותם בהמשך, נבדוק שיש התקדמות והמדדים משתנים.

בנוסף לנושא האימונים האישיים חשוב לשמור על תזונה בריאה שתורמת לעליה במסת השריר ומכילה את כל אבות המזון ביחס שצריכה מתאמנת.

מאמן כושר אישי בעת ביצוע אימון

מה אפשר להשיג במסגרת סדרה של אימוני כושר אישיים?

אני יודעת שמי שנמצאת בתחילת הדרך ושומעת שאני עונה "כל מה שתרצי!" הופכת קצת סקפטית. אך חשוב להבין שזו תשובה שאני אומרת בהתבסס על הדרך שאני עברתי בה ירדתי 30 קילוגרמים של שומן ובהתבסס על השינויים של מתאמנות שראיתי לאורך השנים.

להגיד לך שכולן מגיעות לתוצאות? ברור שלא. אבל כולן יכולות להגיע לתוצאות! ובמה זה תלוי? זה תלוי בכמה אותה מתאמנת רוצה את זה. לי כמאמנת יש את הפתרונות המתאימים. אם האימון מאתגר יותר מדי אפשר להאט קצב וזה בסדר… אם את מרגישה קצת רעבה מהתפריט אפשר להוסיף עוד אוכל, יש לי רעיונות לארוחות ולגיוון, יש לי פתרונות למצבים שאת נמצאת מחוץ לבית. השאלה היא האם המתאמנת רוצה לשמוע על הפתרונות וללמוד מהם? אני יודעת שלא כל מה שמתאים לאחת מתאים לכולן וזה בסדר גמור. אני מאמינה שכל מתאמנת צריכה לבנות את המסלול שמתאים לה ואני עוזרת לכל מתאמנת לעשות את זה. מי שמגיעה עם רצון להצליח, תצליח. ואפילו מהר יותר ממה שהיא חושבת. מניסיון שלי תוך שבועיים של אימונים בשילוב של תזונה מתאימה אפשר לראות כבר את השינוי הקטן שנותן מוטיבציה להמשך!

מזמינה אתכם להשאיר לי פניה דרך האתר, נוכל לתאם אימון כושר אישי בחדר הכושר ולהכיר בצורה טובה יותר 😊

באהבה רבה!

אושרית סוויסה קרסו ♡

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן