מאמן כושר אישי עם הצוות של אושרית סוויסה

מחפשים מאמן כושר אישי?

לפני כמה שנים חיפשתי דרך להתאמן שתתן לי גם שינוי ותוצאות כמו שרציתי אז פניתי למאמן כושר אישי, מבין כל הדברים שניסיתי לעשות. עברו הרבה מים בנהר מאז אבל כשלמדתי להיות מאמנת כושר בעצמי זה היה לי ברור שלא אהיה כמו המאמן כושר אצלו הייתי אז.

אני מבינה שאנשים שפונים למאמן כושר אישי עושים זאת כדי לראות הבדל על עצמם ולא כדי להעביר את הזמן בגישה של "אולי זה יצליח ואולי לא". אז אתם בטח יכולים לנחש שעם המאמן ההוא זה לא עבד לי… אבל בכל זאת הצלחתי לרדת מעל 30 קילוגרמים ומאז לעזור להמון מתאמנים ומתאמנות להצליח! כל אחד לפי המטרה האישית שלו.

והיום, איך אני יכולה לעזור לך?

אני מנהלת צוות של מאמנים ומאמנות בכל הארץ שעובדים לפי השיטה שלי, שיטה שפיתחתי אחרי ניסיון אישי, קריאת מאמרים, למידה מקורסים ומניסיונם של אחרים ואשמח לשלוח לך מאמן כושר אישי או מאמנת כושר אישית שיגיעו עד אליך לבית.

מאמן כושר אישי צריך להיות...

מעבר לידע ומקצועיות שהם לא עניין של שאלה, מאמן כושר אישי צריך להיות אדם סוחף ואנרגטי שמצליח לעודד את המתאמנים שלו לראות איך הם מתקדמים עכשיו וכמה עוד הם יכולים להתקדם בהמשך!

כל הנושא הזה של כושר ותזונה, התמדה באימונים והתמדה עם תזונה, אלו עניינים שמעורב בהם גם המון רגש. בכל תהליך של מתאמן או מתאמנת, סביר מאוד שתהיה "נפילה" מהתפריט בגלל עניין רגשי מסוים או חוסר חשק להתאמן בגלל שזה "מרגיש" שאין שינוי בגוף. התפקיד של מאמן כושר אישי הוא לזהות את החולשות האלו עוד לפני שהן קורות ולחזק את המתאמן גם מבחינה מנטלית ולהעביר מסר שזה בסדר לפעמים להיות קצת בדאון כל עוד בתמונה הכוללת יש התמדה והצלחה!

העלתי כאן נקודה חשובה, הרבה פעמים למתאמנים זה מרגיש שאין תוצאות ורק מרגיש אבל למעשה יש. איך ניתן לעקוב אחרי שינוי בגוף ולא לנסות לנחש על פי הרגשה?

הדרך הראשונה- משקל. וכמה שזה נשמע מצחיק, צריך לדעת איך להישקל. עם אילו בגדים ובאיזה שעה ביום כדי לעקוב אחרי המשקל בצורה עיקבית. יש לקחת בחשבון כי המשקל מושפע משריר ומשומן ולכן משקל לבדו לא נותן אינדיקציה לגבי שינוי בגוף.

דרכים נוספות: בדיקת היקפי גוף, מעקב עם תמונות, אחוז שומן ומעקב לפי בגדים.

אם המשקל יורד או ההיקפים יורדים ואם יש בגדים שלא עלו קודם ועכשיו עולים, אלו סימנים מעולים להבין שיש התקדמות ולא רק בהתבסס על הרגשה שהיא עניין כללי ולא מדיד.

מאמן כושר אישי מבצע תרגיל רגליים עם מתאמנת

מאמן כושר אישי שמדבר איתכם על מסת שריר?

מה זה בכלל מסת שריר? המסה שנמצאת בכל שריר ותא שריר. מעצם היותה מסה אנחנו מדברים על גודל. מסת השריר היא תוצאה של שינוי אנטומי בו תאי השריר מתרחבים ומייצרים נפח בכל תא שריר.

אפשר להיות חזקים, אפשר להיראות חזקים ואפשר גם וגם. כדי להיות גם וגם צריך לעלות במסת השריר ולעלות במשקלי העבודה איתם אנחנו מתאמנים.

נשים יקרות, גם אתן רוצות מסת שריר! כן, גוף חטוב זה גוף עם מסת שריר. אפשר כמובן להחליט שמגיעות לכמות מסוימת של שריר ולא עולות מעבר אליה אבל כדי ליצור גוף חטוב יש צורך במסה כזו.

פעם הייתה פחות מודעות למסת שריר ולאימונים שעוזרים לייצר מסת שריר כזאת. היום המודעות עלתה אך לצערי עדיין קיימות המון שיטות כושר שמתעלמות מעניין בניית מסת השריר או טוענות שהן עושות את זה כשבפועל הן לא.

אז למה אנחנו צריכים לעלות במסת השריר? בנושא הזה אני יכולה לכתוב עמוד שלם! ובקצרה אני אומר, באופן חד משמעי, שגוף ללא מסת שריר גבוהה הוא גוף -ל-א- חטוב.

ההמלצה שלי היא כשאתם מחפשים מאמן כושר אישי תבדקו שהוא מכוון לעליה במסת השריר, יודע איך לגרום למתאמנים לעלות במסת השריר ויש לו מתאמנים רבים שהצליחו כך להעלות מסה ומשקלים.

מאמן כושר אישי - לאיזה אזורים אנחנו מגיעים?

צוות המאמנים והמאמנות שלי הוא צוות מובחר ואיכותי שבחרתי להיות השליחים שיעזרו לך לכבוש את המטרה שהצבת לעצמך! האזורים שאליהם מגיעים מאמני הצוות הם מגוונים ובתוך הרשימה תמצאי את ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, יהוד, פתח תקווה, תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים וירושלים. יש אזורים נוספים אליהם אנחנו מגיעים וכדי לדעת בדיוק אני ממליצה להשאיר לי הודעה ואם כן, אני אשמח לתאם לך אימון ניסיון!

מאמן כושר אישי ואושרית סוויסה, מאמנת כושר בצילום משותף

מה עושים באימון הניסיון?

אימון ניסיון הוא אימון לכל דבר ובאימון הזה המאמן מעביר תרגילים שאת חלקם תכיר עוד לעומק בהמשך. אימון הניסיון הוא ההזדמנות להכיר את מאמן הכושר, לדבר על יעדים ועל מה שחשוב למתאמן וגם לבחון את הדינמיקה בין המאמן למתאמן.

לאימון הראשון ולכלל האימונים יש להגיע בבגדים מתאימים לאימון כולל נעלי ספורט. לפני האימון אם הוא מתקיים בבוקר כדי לאכול משהו קטן שיביא אנרגיה מצד אחד ומצד שני שלא יכביד על האימון, ארוחה קטנה בסדר גודל של עד 200 קלוריות. ואם הוא מתקיים בערב מומלץ לא לאכול שעתיים לפני האימון, בהנחה ואכלתם צהרים ובוקר כרגיל.

מוזמנים בכיף לשלוח לי וואטסאפ למספר 052-9402286 או ללחוץ על הכפתור ולהשאיר לי הודעה!

אושרית סוויסה

מאמנת כושר אישית עם ניסיון של 7 שנים

מעבירה אימונים אישיים וזוגיים ותוכניות כושר אונליין

ירדה מעל ל35 קילוגרמים והתחרתה במיס פיטנס

מנהלת צוות מאמני כושר אישיים במספר ערים בארץ.

אושרית סוויסה מבצעת תרגיל בחדר הכושר

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן