מאמן כושר אישי בחולון

מאמן כושר אישי בחולון לאימונים עד הבית או בחדר הכושר!

למי שמחפשת מאמן כושר אישי בחולון הגעת למקום הנכון 🙂 האימונים האישיים מתקיימים בביצוע שלי או של מאמן כושר אישי מהצוות שלנו.

 

קצת עליי- יש לי ותק של 7 שנים בתחום הכושר המקצועי. אני מאמנת בחולון ובערים נוספות שקרובות, מוזמנים להסתכל באתר היכן. למדתי בבי"ס למקצועות הספורט והאמת היא שלפני הלימודים, הכושר שלי לא היה להיט. בילדות השתתפתי בשיעורי הספורט מעט מאוד, לא כי לא רציתי אלא יותר כי התביישתי. כילדה במשקל עודף זה הביך אותי להתאמן עם כולם. גיליתי את הכושר קצת לפני הלימודים ומאז אני לא יכולה להפסיק להתאמן ולהשתדל לשמש דוגמא לכושר טוב ובריאות.

מאמן כושר אישי בחולון- איפה מתאמנים?

שתי אפשרויות ושתיהן מצוינות. האחת היא אימונים אישיים עד הבית. רבות מהמתאמנות שלי מתאמנות בבית כאשר אני מגיעה אליהן לאימון אישי. האימון מורכב מתרגילים, חלקם במשקל גוף ומאתגרים מאוד וחלקם בעזרת משקולות שאני מביאה איתי. האפשרות השנייה היא להתאמן בחדר הכושר שבו אני מאמנת. יתרון בולט לחדר הכושר הוא כמובן המגוון בציוד. בחדר הכושר יש את כל הציוד שקיים בשוק. החל ממתקנים, מכשירים, כל המשקולות והגומיות. במילים אחרות יש כל כך הרבה אפשרויות לתרגילים ולסגנונות אימון, תמיד יש לאן להתקדם כי המשקולות לא מוגבלות ואני כמובן ממליצה על אימון בחדר הכושר. יחד עם זאת אני יכולה לספר כי יש לי מתאמנות שהגיעו לתוצאות מהממות גם מאימון בבית.

 

מה לגבי אימונים בפארק עם מאמן כושר אישי בחולון?

מאמן כושר אישי מכוון מתאמנת בחדר כושר

אופציה מעולה שלישית יכולה להיות אימונים בפארק בחולון עם מאמן כושר אישי. אני בעצמי מבצעת אימונים כאלו עם ציוד שאני מביאה לאימון וכאמור, ניתן להיעזר במשקל הגוף בתרגילים רבים ולהשיג התנגדות גבוהה ומאתגרת. החיסרון העיקרי של אימון בפארק הוא מזג האוויר שכן האימון תלוי בו. בחורף לפעמים יורד גשם ובחודשי הקיץ חם מאוד. אך אם מדובר בחודשים נוחים כמו סתיו ואביב זו אופציה טובה מאוד.

אושרית סוויסה באימון כושר בחוץ

למי מיועד האימון עם מאמן כושר אישי?

אימון עם מאמן כושר אישי כל כך מיועד למגוון רחב של אנשים. לכל מי שמעוניינת לרדת במשקל, לחטב את הגוף, לשנות את מבנה בגוף באמצעות בניית מסת שריר, למצק אזורים מסוימים בגוף ובכללי לשפר את הכושר הגופני והבריאות. השילוב בין אימוני הכושר האישיים עם תזונה מתאימה למתאמנות יוצרת תוצאות מהממות כבר מהשבועיים הראשונים והתוצאות ממשיכות יחד עם ההתמדה. מבחינת גילאים- יכולה להתאמן כל נערה ואישה ללא הגבלת גיל שהרי האימון מותאם לרמת המתאמנת וזה מובן וברור שנערה צעירה בת 16 ומתאמנת בת 65 יקבלו אימונים שונים לחלוטין.

אושרית סוויסה קרסו
וזו אני, איתי תקבעו למאמן הכושר האישי המתאים לכם

מה היתרון של מאמן כושר אישי לעומת אימונים עצמאיים?

להתאמן עצמאית זה מבורך ואני מעודדת את כולם לעשות זאת. היתרון של אימון עם גורם מקצועי כמו מאמן כושר אישי הוא עצום מכיוון ואיש מקצוע עם ניסיון יכול ללמד את המתאמן או המתאמנת מאותו ניסיון. כמאמנת הובלתי עשרות ומאות פעמים מתאמנות להגיע ליעד שהן בחרו, לרדת 15 קילוגרמים או להישאר על אותו המשקל ולחטב את הגוף. בהרבה מהמקרים זה לקח זמן קצר יותר משחשבו. וזה בדיוק אותו יתרון שיש לי. הידע והניסיון גורמים לי לקצר למתאמנות אחרות את הדרך ובמקרים רבים גם להגיע ליעד טוב יותר.

במי כדאי לבחור, מאמן או מאמנת?

דעתי האישית היא שעבור מתאמנת, ההתאמה הטובה ביותר היא מאמנת ובעבור מתאמן ההתאמה הטובה ביותר תהיה מאמן. זה נכון, היו לי מתאמנים רבים שהצלחתי להביא לתוצאות מעולות של עליה בשריר וירידה באחוזי השומן אך בכלליות אני חושבת שמתאמן ירגיש הכי בנוח להתייעץ עם מאמן כושר אישי ומהצד השני מתאמנת תרגיש הכי בנוח להתאמן עם מאמנת כושר אישית.

 

נקודה נוספת היא הכרת הגוף. עבור נשים יש חשיבות לחיטוב הגוף בצורה פרופורציונלית שמחמיאה לנשים. לדוגמא אישה בדרך כלל תשאף לחטב ולעלות במסת השריר בפלג הגוף התחתון ומהכרות שלי עם מאמנים אני יודעת לומר שרבים מהם לא מאמנים בצורה נכונה את פלג הגוף התחתון. דוגמא נוספת היא התאמת משקלי העבודה לאישה שהחלה להתאמן וצריכה להתחיל מהבסיס. מסיבה זו אמליץ לאישה להיעזר במאמנת שמכירה את גוף האישה, מבינה מהן הפרופורציות הנכונות לה ויודעת להתאים את המשקולות שמצד אחד יאתגרו אותה ומצד שני לא יכבידו עליה.

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן