מאמנת כושר אישית ברחובות

היי זאת אושרית סוויסה נעים להכיר! ♡

ואני מאמנת כושר אישית ברחובות וגם באזורים נוספים שקרובים לרחובות כמו: מזכרת בתיה, גאליה, כפר הנגיד, יבנה, קרית עקרון, נען, סתריה, בית אלעזרי, גדרה ועוד.

יש לי ניסיון של 7 שנים בתחום הכושר והצלחתי לקחת מתאמנות ומתאמנים ממצב של "כלום לא מצליח לי והמשקל תקוע" למצב של "אני צריכה להחליף את כל המלתחה כי הכל גדול עליי כבר!"

אני בעצמי ירדתי כ-35 קילוגרמים בזכות הכושר והתזונה, התחרתי בתחרויות מיס פיטנס וזכיתי במקום השני ולכן זה ברור לי שכל אחד יכול להגיע ליעד האישי שאותו ירצה וזה אפילו לא כזה קשה ולא צריך לסבול בדרך!

הקמתי צוות של מאמני כושר אישיים בפריסה ארצית ואשמח לשלוח אליך לאימון ניסיון מאמנת כושר אישית ברחובות לאימון כושר עד הבית או במתחם כושר קרוב לבית. המאמנים בצוות מאמנים לפי השיטה שלי שהוכיחה את עצמה ואימון הניסיון הוא הצעד הראשון בדרך שלך אל היעד 🙂

עם מאמנת כושר אישית כל יעד הוא אפשרי?

אני יודעת כשנמצאים בתחילת הדרך, היעד יכול להיראות כל כך רחוק. אך מכיוון שעשיתי את הדרך הזאת בעצמי אני גם יודעת להגיד בביטחון שכן, כל יעד הוא אפשרי! בכל גיל ובכל מבנה גוף, עבור מתאמנים ומתאמנות בריאים עד גיל 59, ניתן להגיע לתוצאות כגון: ירידה באחוזי השומן, עליה במסת השריר, ירידה במשקל עד 5 קילוגרמים בחודש למי שיש מה להוריד, חיטוב הגוף ומיצוק של אזורים לא מוצקים!

איך?

בשילוב של הפעולות הנכונות: אימוני כוח במינון הנכון עם תוכנית מסודרת ומעקב אישי ובשילוב של אימונים אירוביים ותזונה מאוזנת ומתאימה למטרה שאותה רוצים.

בכמה זמן?

למעשה, כשמבצעים את הפעולות הנכונות, התוצאות נראות כבר תוך שבוע ימים. כלומר- אם המטרה היא ירידה במשקל, בשבוע הראשון צריכה להיות ירידה של קילוגרם אחד לפחות ואם המטרה  היא חיטוב הגוף, בשבוע הראשון- ירידה בהיקפים ברמה של 2 ס"מ פחות לפחות מכל אזור שבו יש לרדת.

וכדי לראות שינוי משמעותי הבא לידי ביטוי גם בבגדים יש להמתין בנחישות ובשיא המוטיבציה לחודשיים של אימונים עד לחצי שנה. התקופה שהזכרתי כאן היא מאוד כללית ותלויה במטרה, שכן- לרדת 30 קילוגרמים לוקח יותר זמן לעומת ירידה של חמשת הקילוגרמים האחרונים.

לא הייתי אומרת שעם כל מאמנת כושר אישית היעד הוא אפשרי כי אם להגיד את האמת- גם אני לפני כעשור ניסיתי להיעזר באנשי מקצוע שלא הצליחו לעזור לי. אך מאמנת כושר אישית ברחובות מהצוות שלי שעובדת עם השיטה שלי, תוכל לעזור לך להגיע לכל יעד בדרך בריאה ומהנה!

אושרית סוויסה קרסו באימון בחדר כושר ברחובות, מבצעת תרגיל

כמה סיפורים מעוררי השראה שהתחילו מחיפוש מאמנת כושר אישית ברחובות!

מה שמשותף לשלושת סיפורי ההצלחה האלו- כולם התחילו כמוך, מלחפש מאמנת כושר אישית ברחובות.

  • הראשונה היא איילה, אמא לשלושה מקסימים ואני שמה דגש על מקסימים כי ראיתי אותם בתמונות והם תמיד לבושים בשיא הסטייל 🙂 איילה הגיעה לגיל 41 כשהילדה הכי קטנה שלה כבר בת 5 והגיע הזמן שלה להקדיש בשביל המטרה שלה. התחילה להתאמן באימונים אישיים, קיבלה ממני משימות אירוביות וממשקל 84 הצליחה לרדת 20 קילוגרמים ולמשקל 64 ולהגשים את החלום המדהים הזה שישב לה במחשבות כבר כמה שנים!
  • רחל היא מתאמנת שהשיחה הראשונה שלנו הייתה כך "אני באמת הייתי אצל כל המאמנים שאת בטוח מכירה ולא ראיתי שום שינוי! כשאני עושה משהו אני באמת מקדישה את כל כולי וכל מה שתגידי לי אני אעשה אבל שאני יוכל לראות משהו קורה בגוף!"

שאלתי אותה האם היא בריאה? האם יש לה אולי חוסר איזון בבלוטת התריס? האם היא עושה בדיקות דם?

והיא מספרת, "ממש לא! אני בריאה לגמרי, עשיתי כל מה שהם אמרו לי והתאכזבתי."

כל כך רציתי לעזור לה ולהוכיח לה שאפשר להצליח בכושר בקלות

וזה בדיוק מה שקרה בסוף!

חודש משהתחלנו בסדרת האימונים האישיים היא מספרת- "יש לי חצאית ג'ינס שהייתה נעצרת לי בירכיים ולא עולה עליי ועכשיו היא עולה ונסגרת ויושבת יפה! תקשיבי את ממש קוסמת אני ידעתי שאת זו שתצליחי לעזור לי!"

  • ענת הגיעה לאימון הראשון ממש בחששות היא נורא פחדה להתאמן, להתאכזב ולא להגיע לתוצאות. התשובה שלי היא התשובה הקבועה- אני לא יודעת מה עשית עד היום אבל אצלי אם את בתוך זה, מתמידה באימונים ושומרת על התזונה- ברור שיש תוצאות!

אז לראשונה אחרי שלוש לידות ובגיל 40 היא הצליחה לצמצם את היקפי הגוף, לרדת 15 קילוגרמים שהם 22 ס"מ בהיקפי הבטן ולהיכנס לבגד ים, עכשיו היא כבר לא יכולה להבריז מהמפגשים המשפחתיים בבריכה 🙂

מה המחיר של מאמנת כושר אישית ברחובות?

מחירי האימונים האישיים ברחובות נעים החל מ160 ₪ ועד ל200 ₪ לאימון אישי ברכישת כרטיסייה. המחירים יכולים להיות משתלמים יותר כאשר מתאמנים באימון זוגי. המחיר שלנו נע גם הוא בטווח מחירים זה ותלוי בחבילת האימונים שרוכש המתאמן או המתאמנת. יש לנו כרטיסיות וחבילות אימונים בכמויות של 10 אימונים, 20 אימונים ו-30 אימונים.

מלבד עניין המחיר כדאי מאוד לבחור מאמנת כושר אישית או מאמן על סמך התמורה שמקבלים בעבור האימונים האישיים. האם יש חיבור עם המאמנת והיא יכולה להביא אותך לתוצאות ושינוי של מראה הגוף? האם היא מספיק משפיעה שתוכל לתת לך השראה ומוטיבציה להצליח במטרה שלך? והאם היא מקצועית מספיק כדי לאמן אותך בתרגילים מדויקים ולא רק בתרגילים שמצטלמים טוב לאינסטגרם?

אושרית סויסה בסטודיו כושר ברחובות, בצילום סלפי

כמה זמן לוקח להגיע לתוצאות ברמה שמחליפים מידה בבגדים?

אם חשבת שיש להמתין שנה ואפילו יותר עד שהגוף משתנה זו טעות! מהיכרות אישית שלי עם המון מתאמנות ומתאמנים אני יכולה לספר שהרבה מהם מתאמנים ומתמידים אפילו שנים ואחוזי השומן? נשארים אותו הדבר.

הגישה שלי היא שאם את עובדת כבר כל כך קשה על משהו, למה שלא תראי ממנו תוצאות?

וזה לא רק בגדר חלום. אני מרגישה מספיק בנוח להגיד שזו יכולה להיות גם המציאות שלך- לרדת בהיקפי הגוף בקצב של 2-5 ס"מ פחות בשבועיים עד שתגיעי ליעד שתרצי. זאת אומרת ששיא השינוי יראה לעין תוך שלושה או ארבעה חודשים. כמובן שזה תלוי באיזו נקודה את נמצאת היום אך לרוב המתאמנות יש כ5 עד 12 קילוגרמים לרדת ויותר מכך- רצון למצק ולחטב אזורים ספציפיים בגוף וזה עניין שלוקח מספר חודשים בודדים של רצינות.

כמובן שיש מטרות נוספות, אם המטרה שלך היא לחזק את הגוף ולעלות במסת השריר אני יכולה לעזור לך ואם המטרה שלך היא לרדת יותר מ-12 קילוגרמים אני יכולה לעזור לך.

את מוזמנת באהבה לתאם אימון ניסיון במחיר מוזל כאן, לרשום לי את הפרטים שלך ואני אחזור אליך ממש מהר 🙂

בברכה,

אושרית סוויסה

מאמנת כושר אישית עם ניסיון של 7 שנים

מעבירה אימונים אישיים וזוגיים ותוכניות כושר אונליין

ירדה מעל ל35 קילוגרמים והתחרתה במיס פיטנס

מנהלת צוות מאמני כושר אישיים במספר ערים בארץ.

אושרית סויסה, מאמנת הכושר בצילום מהצד

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן