מאמן כושר אישי בראשון לציון

מחפשים מאמן כושר אישי בראשון לציון?

מאמן כושר אישי בהגעה עד הבית או לאימון בחדר הכושר בראשל״צ – כאשר האימון הוא אימון כוח ומשקולות מכוון לעליה במסת השריר, ירידה באחוזי השומן, ירידה במשקל וחיטוב הגוף!

האימונים האישיים מתקיימים בביצוע שלי או של מאמן כושר אישי מהצוות שלנו 🙂

מאמן כושר אישי- סגנון האימונים

סגנון האימון של מאמן הכושר האישי הוא אימוני כוח והתנגדות שעובדים על כל שרירי הגוף. האימון מתבצע בעזרת משקולות, משקל גוף וגומיות כאשר מאמן הכושר האישי שלנו בראשון לציון מכוון את סגנון האימון להשגת עליה במסת השריר והוצאה מקסימלית של קלוריות בזמן האימון.

בנוסף, מאמן הכושר האישי יעביר למתאמן או מתאמנת משימות כושר אירוביות כדי לשפר את קצב ההתקדמות.

כמה פעמים בשבוע כדאי להתאמן עם מאמן כושר אישי?

מאמן כושר אישי מכוון מתאמנת בחדר כושר

כמות האימונים המומלצת ביותר עם מאמן כושר אישי היא פעמיים בשבוע.

ניתן גם להתאמן שלוש פעמים בשבוע עד להגעה למטרה ולאחר מכן לעבור לשני אימונים בשבוע.

אימוני הכושר האישיים הם אימוני הכוח האנאירוביים ובנוסף מומלץ לשלב את המשימות האירוביות שתקבלו ממאמן הכושר האישי שלנו.

מומלץ מאוד להגדיר מטרות! מטרה קצרת טווח ומטרה לטווח הארוך. עבודה ממוקדת יחד עם מאמן כושר אישי או מאמנת, על המטרות בשילוב של תזונה מתאימה למתאמנים, תקדם את הדרך אל אותן מטרות.

ניתן להתאמן עם מאמן כושר אישי גם פעם בשבוע ולקבל ממנו משימות לשאר השבוע.

אושרית סוויסה באימון כושר בחוץ

מאמן כושר אישי בראשון לציון - היכן מתקיים האימון?

מאמן הכושר האישי בצוות שלנו מגיע עד אליכם לבית בראשון לציון, במזרח העיר או במערב. היתרונות של אימון בבית הם חיסכון משמעותי בזמן- זמן הגעה וחזרה מהאימון, נוחות- המתאמן או מתאמנת יכולים להתאמן בסביבה המוכרת שלהם בצורה נוחה ומיקוד באימון- כאשר האימון מתקיים במיקום שקט ניתן להתמקד בביצוע האימון בצורה הטובה ביותר.

אפשרויות נוספות:

  1. לקיים את האימון במתחמי הכושר השונים בעיר, למשל באזור הים במערב ראשון לציון. אימונים במתחמי הכושר יכולים להתאים גם למתאמנים ברמת כושר גבוהה יותר שמעוניינים להשתפר בתרגילי משקל גוף כגון מתח ומקבילים, אך גם למתאמנים ומתאמנות מכל רמת כושר אפילו המתחילה ביותר.
  2. לקיים את האימון בחדר הכושר בראשון לציון- לחלק מהמאמנים קיים הסדר מול חדרי הכושר. למשל- אני כמאמנת כושר מאמנת גם בחדר כושר במזרח ראשון לציון את חלק מהאימונים האישיים שאני מעבירה. כדי לקבל פרטים יותר על מיקום וכדומה יש להשאיר לי הודעה ואחזור אליכם ממש מהר 🙂
אושרית סוויסה קרסו
וזו אני, איתי תקבעו למאמן הכושר האישי המתאים לכם

למי מתאימים האימונים עם מאמן כושר אישי?

האימונים עם מאמן כושר אישי מתאימים למי שמעוניין לרדת במשקל ובאחוזי השומן או להישאר על אותו המשקל ולחטב את הגוף וגם למי שמעוניין לשפר את הכושר, את הסיבולת שריר וסיבולת הלב וגם לחזק את השרירים.

גיל המתאמן או מתאמנת- מתאים לילדים החל מגיל 6 ועד לבוגרים בגיל 65 פלוס. יש לנו מתאמנים רבים שהם בעצם ילדים ונערים באזור גיל 10-16 כאשר המטרה העיקרית שלהם היא להגיע למשקל תקין ביחס לגילם ומתאמנות רבות בגילאי 26 עד 40 לאחר לידה שמעוניינות לחזור לגזרה שהכירו מלפני הלידה. כמובן שאימוני הכושר יכולים להתאים לכולם- ומותאמים לכל מי שיש לו מטרת כושר מכל סוג!

סגנון האימון שלנו הוא אימוני כוח אך הסגנון מותאם גם לגיל המתאמן או מתאמנת ולכן ילדים יקבלו ממאמן הכושר האישי אימון בסגנון של משחק לעומת בוגרים שהאימון יותאם להם לפי תוכנית אימונים מסודרת המכוונת למטרה האישית שלהם.

רמת הכושר של המתאמנים יכולה להיות בכל רמה ואין מה לחשוש בנושא הזה. החל ממתאמן או מתאמנת מתחילים שלא התאמנו מעולם ומעוניינים להיכנס לכושר ולשפר אותו ועד מתאמנים ברמה מתקדמת שמעוניינים לשפר טכניקה של תרגילים או שואפים בעתיד להיות מאמני כושר. בין לבין שתי קצוות אלו יש מגוון של רמות כושר. מאמני הכושר בצוות שלנו יודעים להתאים את האימון לרמה הספציפית שלכם. האימון הראשון מתחיל מרמה נוכחית ותפקידו של מאמן כושר אישי מקצועי הוא לעלות רמה באופן הדרגתי משבוע לשבוע.

צילום של מתאמנת בחדר כושר

אימון ניסיון עם מאמן כושר אישי בראשון לציון

אימון ניסיון עם מאמן כושר אישי בראשון לציון הוא האימון הראשון ממנו מתחילים. לאימון הראשון יש להתכונן עם בגדי ספורט כולל נעליים. המאמן שלנו מגיע עם הציוד הנדרש כגון משקולות וגומיות. המתאמן או המתאמנת יכולים להתכונן גם עם מזרן יוגה אישי אך זאת לא חובה כי ניתן גם לפרוס מגבת על השטיח בבית וזה מספיק בעבור התרגילים המתבצעים בשכיבה.

האימון הראשון הוא הזדמנות להכיר את המאמן ולהתחבר אליו, להגדיר מטרות שחשובות למתאמן או למתאמנת ופשוט להתחיל להתאמן! מאמן כושר אישי הוא המקפצה הראשונה שתעודד אתכם להיכנס לכושר ולהתכוונן אל עבר המטרה שלכם.

אני מאמינה שכל מטרה ניתנת להשגה! מוזמנים להסתכל בתמונות הלפני ואחרי של המתאמנים והמתאמנות שלנו.

מוזמנים בכיף לשלוח לי וואטסאפ למספר 052-9402286 

או ללחוץ על הכפתור ולהשאיר לי הודעה! 🙂

באהבה,

אושרית סוויסה

מאמנת כושר אישית עם ניסיון של 7 שנים

מעבירה אימונים אישיים וזוגיים בראשון לציון

ירדה מעל ל35 קילוגרמים והתחרתה במיס פיטנס

מנהלת צוות מאמני כושר אישיים.

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן