מאמן כושר אישי ברמת גן

מאמן כושר אישי ברמת גן

הייי! הגעת לכאן כי חיפשת מאמן כושר אישי ברמת גן, אז כנראה שיש לך מטרה כמו להיכנס לכושר, לרדת במשקל, לרדת באחוזי השומן או לעלות במסת השריר, לפחות אחת מהן! אשמח לעזור ולתאם לך מאמן כושר אישי מהצוות שלי איתו תוכל לעשות את הצעד הראשון אל עבר המטרה!

אז נעים להכיר כאן אושרית סוויסה קרסו ואני בעצמי מאמנת משנת 2016. עם המתאמנים שלי אני עובדת על חיטוב הגוף בשני חדרי כושר במרכז הארץ, בנוסף אני מגיעה לאימונים אישיים עד הבית במספר ערים וגם עובדת בשיתוף פעולה עם מאמני כושר אישיים מכמה אזורים בארץ. אם חיפשתם מאמן כושר אישי ברמת גן אז המאמנים שלי מגיעים גם מהעיר הזו ואשמח לחבר בניכם.

למה שווה להתאמן עם מאמן כושר אישי ברמת גן?

אני מכירה אנשים שהתאמנו או מתאמנים כבר שנים לבד. פותחים יוטיוב ושמים תרגילים ברקע או מגיעים למכון הכושר ומבצעים את אותו האימון פעם אחר פעם ללא שום עזרה מהמקצוענים. מעולה וטוב שהם מתמידים! אבל אם כבר מתאמנים ומשקיעים לא כדאי גם לראות מכך תוצאות? המון ממתאמנים אלו נשארים באותו הגוף ועם אותם אחוזי השומן רק כי חסרה להם את ההכוונה המקצועית שתעשה את כל ההבדל. עם מאמן כושר אישי שהוא גם בעל ניסיון אפשר לשנות את הרכב בגוף בצורה דרסטית וגם לא להמתין כל כך הרבה זמן. כמאמנת אני יכולה לספר כי ניתן להגיע לתוצאות ראשונות כבר מהחודש הראשון ולהמשיך לראות עוד שינויים בגוף תוך מספר חודשים בודדים.

איפה מתאמנים עם מאמן כושר אישי ברמת גן?

מאמן כושר אישי ברמת גן

מאמן כושר אישי ברמת גן יכול לאמן אותך בגדול איפה שתרצה. אפשרות טובה ראשונה היא בחדר הכושר בעיר רמת גן. אפשרויות נוספות הן בסטודיו, בבית הלקוח או הלקוחה וגם להתאמן בחוץ במתחם כושר זו עוד אפשרות. מאמני הכושר שאני עובדת מולם בשיתוף פעולה מגיעים גם לשכונות הגפן, נחלת גנים, שיכון ותיקים ותל בנימין בצפון העיר ולשאר השכונות כמו הראשונים, החשמונאים, יהלום, מרום נווה, תל גנים, גני מרום, רמת אפעל, רמת חן וגבעת גאולה. האפשרות של אימון אישי עד הבית היא מאוד נוחה עבור המתאמנת שהיא חוסכת לעצמה את זמן ההגעה ומצד שני אני כן ממליצה על אימון בחדר הכושר או בסטודיו המאפשר שימוש במשקלי עבודה גדולים יותר מפעם לפעם.

ברוכים הבאים לאתר של אושרית סוויסה קרסו

איך נראה אימון עם מאמן כושר אישי ברמת גן?

בגדול אימון עם מאמן כושר אישי ברמת גן יכול להיות מאוד שונה מאחד לשני וכן תלוי במאמן. רוב האימונים מתחילים בחימום קטן, ממשיכים בתרגילי הליבה שהם תרגילי פלג גוף תחתון ושאר השרירים הגדולים כמו גב, כתפיים וחזה ולאחר מכן ממשיכים לשרירים הקטנים יותר כמו ידיים ובטן. התרגילים הם תרגילי כוח שמפעילים את השרירים ובונים את מסת השריר להמשך. לקראת סוף האימון יגיע שלב המתיחות. כל מאמני הכושר שאני עובדת מולם בשיתוף פעולה הם מאמנים מקצועיים שבחרתי בקפידה ולכן האימון שלהם יהיה מסודר ויסודי. אימון שמתחיל בשרירים קטנים ומסתיים בשרירים גדולים כמו רגלים למשל, הוא אימון לא מקצועי. סדרת אימונים שהתרגילים בה משתנים בכל פעם ואין עקביות בתרגילים הם בלאגן אחד גדול ומעידים על חוסר מקצועיות.

נעים מאוד, אושרית סוויסה קרסו
וזו אני, איתי תקבעו למאמן הכושר האישי המתאים לכם

אז איך מתחילים תהליך עם מאמן כושר אישי ברמת גן?

אני באמת מאמינה שבין מתאמן למאמן צריך להיות חיבור טוב והדרך הטובה ביותר לבדוק חיבור היא באמצעות אימון ניסיון. אימון שבו מבצעים תרגילים כאימון רגיל לכל דבר אך כך מתאפשרת ההכרות. כדי לתאם אימון כזה יש להשאיר לי פרטים בהודעה, אני חוזרת בדרך כלל תוך יום לשיחה אישית ובשיחה זו אפשר לקבוע איתי אימון ניסיון או שאחבר בינכם לבין מאמן כושר אישי ברמת גן.

באהבה רבה!

אושרית סוויסה קרסו

מאמנת עם וותק של 7 שנים בכושר

עוזרת למתאמנים ומתאמנות להגיע למטרה שלהם בקלות!

ומחברת בין מתאמנים למאמני כושר איכותיים.

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן