מאמן כושר אישי ברחובות

מאמן כושר אישי ברחובות? הגעתם למקום הנכון 😊

מהכרות שלי מרבית האנשים שמחפשים מאמן כושר אישי ברחובות מעוניינים להגיע למטרה של חיטוב הגוף, ירידה במשקל ושיפור הכושר וגם לעשות זאת במיקום שלהם, בעיר רחובות, בבית, בפארק, בסטודיו או בחדר הכושר.

אז נעים להכיר, אני אושרית סוויסה קרסו ואני עוסקת בתחום הכושר כבר שבע שנים. למדתי בבי"ס למקצועות הספורט והמשכתי ללמוד עוד הרבה מהניסיון. אותו ניסיון הביא אותי למסקנה ברורה וחד משמעית: מי שמתמיד באימונים האישיים, לא מפספס אף אימון ושומר על התזונה מגיע לתוצאות משוגעות הרבה יותר מהר ממה שחשב! כמובן שכולם בלי יוצא מן הכלל יכולים להגיע לתוצאות ולשפר את הכושר ואת הנראות.

אושרית סוויסה מבצעת תרגיל בחדר הכושר

מאמן כושר אישי ברחובות אז איפה מתאמנים?

האימונים שלי הם אימונים אישיים עד הבית או בחדר הכושר. חלק מהמתאמנות והמתאמנים מעוניינים להתאמן בפארק, במקום פתוח או בספורטק רחובות אז זו גם אפשרות טובה. אם אתם שואלים מהי ההמלצה שלי ואיפה הכי כדאי להתאמן? אז התשובה היא שהכי כדאי להתאמן איפה שהכי נוח לכם ואיפה שהכי תוכלו להתמיד. אין מקום אחד שנכון לכולם כי לכל מתאמנת יש שיקולים שונים. יש מתאמנות שיעדיפו להתאמן בבית כי קל יותר להשגיח כך על הילד הקטן ולא צריך בייביסיטר ויש את אלו שיעדיפו להתאמן בחדר הכושר כי יש יותר מקום ויותר אפשרויות ציוד.

למי שחיפשה מאמן כושר אישי ברחובות

איך מתחילים להתאמן עם מאמן כושר אישי?

ההתחלה היא תמיד מאתגרת. ההחלטה לעשות שינוי והפניה הראשונה לאיש המקצוע. רבות מהמתאמנות שמגיעות אליי מצהירות כבר בשיחה הראשונה שהן לא בכושר בכלל ושהן מפחדות שהאימון יהיה קשה מדי. אני לחלוטין מבינה אותן אך יכולה לומר שהאימונים שלי מותאמים אישית למתאמנת. אין אימון אחד לכולן וכל אחת מקבלת תרגילים משלה ברמת הקושי שלה. הדבר האחרון שאעשה זה לתת למתאמנת תרגילים קשים מדי שלא תצליח לבצע. המטרה היא שתצליח לבצע את התרגילים וכך תשפר את הכושר, בהדרגה מה השאלה!

התשובה היא שמתחילים מהבסיס. מתחילים מקומה ראשונה ולאט לאט בונים עוד קומה ועוד אחת עד שיש לנו בניין חזק ויציב. זו הדרך הנכונה להצליח בכושר ולהגיע לתוצאות שרוצים.

מה המחיר של מאמן כושר אישי ברחובות?

המחירים של מאמן כושר אישי ברחובות משתנים לפי וותק המאמן או המאמנת ותלויים גם בביקוש לאותו מאמן/מאמנת. העלות מתחילה מ-150 ₪ לאימון ועד ל200 ₪ לאימון כאשר המחיר הסופי נקבע בכמות האימונים אותם רוכשים. בכרטיסיות עם יותר אימונים מקבלים מחיר נמוך יותר פר אימון. ההמלצה שלי היא להכיר את המאמנת לפני שרוכשים כרטיסיה ולהגיע לאימון ניסיון שברוב המקרים מוצע במחיר מוזל.

כדי לדעת מהן העלויות של האימונים והכרטיסיות שלי את מוזמנת בכיף להשאיר לי פניה דרך האתר ואחזור אליך ממש מהר 😊

אושרית סוויסה קרסו
וזו אני, אני זאת שתחזור אליך כשתשאירי פניה באתר 🙂

למה בכלל להתאמן אצל מאמן כושר אישי ברחובות?

אני מבקרת בחדרי כושר כל יום וגם בחדר כושר גדול שממוקם ברחובות ויכולה לספר שכמות המתאמנים שיודעת להתאמן ומבצעת תרגילים היטב היא ממש מזערית ביחס לטעויות שעושים שם מתאמנים. בכנות, זה עצוב ממש לראות נערות בנות 16 שעושות סקוואט עם מוט ומשקל, הכל טוב ויפה אבל הברכיים שלהן בורחות קדימה והמשמעות היא עומס על מפרק הברך ופציעה פוטנציאלית שעתידה לבוא. קהל המתאמנים נהפך צעיר יותר בשנים האחרונות אך זה לא מספיק לעקוב אחרי דמות באינסטגרם ולנסות לחקות את התרגילים שהיא עושה. הדמות באינסטגרם בחלק מהמקרים מתאמנת שנים ויש לה את האפשרות לבצע סקוואט עם 30 קילו אבל למתאמנת החדשה בחדר הכושר זה פחות מתאים וכמו שכבר כתבתי קודם, היא צריכה להתחיל מהבסיס כי לעשות ניתוח בברך זה ממש מבאס.

ומעבר לעניין המקצועיות, יש סיבות נוספות?

סיבה עיקרית נוספת היא קיצור הזמן שיכול לעבור עד שתגיעי ליעד. זמן זה דבר יקר מאוד ואם יש אפשרות אחת שהיא לחכות שנתיים עד שתצליחי ואפשרות שנייה היא לעשות את אותה דרך בשלושה חודשים, אני באופן אישי הייתי בוחרת בדרך השנייה.

שנים שאני פוגשת מתאמנות רבות, חלקן מספרות "כלום לא עובד לי ואת הצ'אנס האחרון שאני נותנת" וכשאני מבררת יותר לעומק אני מגלה שלרוב מה שהן ניסו זה היה באופן עצמאי לחלוטין. ייאוש יכול לגרום למתאמנת לשנות את החלומות שלה ולהשלים עם חלום בינוני מינוס אפילו. במילים אחרות ייאוש גורם לה לנטוש את זה. אז לפני שאנחנו מגיעות לשלב הייאוש אני מציעה לתת לבעלי הניסיון לכוון אותנו. זה בדיוק מה שאני עושה. מכוונת מתאמנות להצליח בזמן לא כזה ארוך.

אילו תכונות אופי צריכות להיות למאמן כושר אישי?

את הפסקה הזאת אני כותבת ממש אחרי אירוע מוזר שקרה ובו צפיתי בחדר הכושר, ממש כאן בעיר רחובות. מאמן שעובד איתי באותו המקום אימן אישה צעירה והטיח בה האשמות כמו "את עוד פעם אוכלת? תפסיקי להתנחם באוכל" "כמה אפשר לאכול?" "את בקושי זזה, מה את רוצה לנוח חצי שעה באימון?" והמתאמנת ממש על סף דמעות. כל כך כאב לי עליה. חוץ מלגרום לה להרגיש רע אני בטוחה ומשוכנעת ששום דבר טוב לא קרה מהשיחה הזאת. התכונות העיקריות שצריכות להיות למאמן כושר אישי הן הקשבה, סבלנות ויכולת להכיל ללא שיפוטיות. כן כן, מעבר למקצועיות וידע מאמן כושר צריך להבין שהתהליך של המתאמנת הוא ברוב המקרים רגשי ולא רק מקצועי. בחלק מהמקרים מגיעות מתאמנות עם ידע. הן מכירות חלק מהתרגילים ברמה בסיסית ויודעות פחות או יותר מה הן צריכות לאכול אבל מה שהן באמת מחפשות זה גורם חיצוני שיתמוך בהן. השילוב של התמיכה הרגשית עם הידע והפרקטיקה הוא שילוב מנצח! במקום לשפוט אותה על האכילה אני חושבת שהדבר הנכון היה זה להבין למה היא אוכלת ולנסות לתת לה פתרונות ובמקום לבקר אותה על המנוחות הדבר הנכון לעשות זה להבין שהיא עדיין לא המתאמנת המקצועית שרצה מתרגיל לתרגיל בשיא הקצב אבל עם קצת סבלנות היא יכולה להיות! אף מתאמנת היא לא מושלמת וכולם עושים טעויות, גם אותו מאמן אוכל פיצה מדי פעם. הפתרון הוא לא מטח האשמות. הפתרון הוא להבין שטעויות קורות, מה שכן אנחנו יכולות כמאמנת כושר ומתאמנת, ללמוד מהן יחד ולדעת להתמודד עם הקשיים טוב יותר בפעם הבאה. אם היא זכתה למטח האשמות ועכשיו היא מרגישה שהיא לא בסדר עם מה שעשתה, כמה רחוקה היא מלהתייאש ולהפסיק?

אז אחרי שחיפשתן מאמן כושר אישי ברחובות והגעתן לכאן!

אני ממליצה מאוד לעשות את הצעד הבאה והוא להשאיר לי פניה דרך האתר. אני משתדלת ליצור קשר כבר באותו היום או יום למחרת, נעשה שיחה קצרה של תיאום ציפיות ונקבע אימון ניסיון בחדר הכושר, אצלך בבית או בפארק הקרוב. אלו ממש הצעדים הראשונים בדרך להגשמת חלום קטן, מתרגשת?!

באהבה רבה!

אושרית סוויסה קרסו.

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן