קרה כאן נס מטורף! סיפור השראה על מתאמנת יקרה

מאת: אושרית סוויסה - מאמנת כושר אישית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
איך אימוני כוח יכולים להשפיע על הבריאות ועל איכות החיים?

אני לא קוסמת אבל קרה כאן משהו גדול!

אני יודעת שהסיפור הזה יכול לתת לך השראה לקום ולעשות. יש לך את הכוח ואת רק צריכה למצוא אותו!

תראי מה אימוני כוח ותזונה עשו למתאמנת שבקושי יכלה ללכת. ואת, יכולה ללכת? ויכולה גם לעוף על האימונים, להגיע לכושר מטורף, להצליח לרוץ, לקפוץ ולהיות חזקה!! לעשות את כל הדברים שאולי חשבת, אבל רק חשבת, שאת לא יכולה… ותופתעי לגלות שאת כן!

המתאמנת, שבנתיים ביקשה שלא להיחשף, הגיעה אליי להתאמן כשהיא סובלת מכאבים ברגל ומרגישה מאוד חלשה. התופעה לא ברורה לה מכיוון והייתה אצל מספר רופאים, ביצעה עשרות בדיקות ואין אבחון עדיין, למרות שעברו כבר שמונה שנים וזה רק מדרדר…

בשורה התחתונה היא לא יכולה לעלות במדרגות, הולכת לאט מאוד ומתקשה בהליכה, מרגישה שהיא חלשה, סובלת מכאבים בשוק של הרגל ולא מצליחה לקום לבדה כשהיא יושבת על הריצפה.

עכשיו… זה בטח היה נשמע הגיוני אם הייתי מספרת על אישה מאוד מבוגרת, נכון?

אבל המתאמנת היא צעירה בת 23.

אם הייתי פחדנית הייתי אומרת לה… "תקשיבי, אני לא יודעת מה יש לך, אני לא יודעת אם אני יכולה לעזור לך…" ומפנה אותה לרופא. שמעתי על מאמנים אחרים שזו הייתה התגובה שלהם! אבל אני ידועה כמאמנת כזו שלא מפחדת מאתגרים. מאמינה מאוד בשילוב של כושר, אימוני כוח ותזונה ככאלו שיכולים לשנות חיים.

היא תמשיך עם הבדיקות והאבחון ובמקביל כמאמנת כושר אני גם איבחנתי שחסרה פה מסת שריר.

בשיחות עם המתאמנת היקרה היא מספרת שבצעירותה הייתה מתאמנת בחוג, הפסיקה בעקבות העומס בלימודים ומאז, בגיל 15 זה התחיל. כאבים ברגל בהתחלה ובהמשך חולשה כללית שמונעת ממנה לבצע פעולות פיזיות בסיסיות.

אנחנו מתאמנות פחות מחודשיים באימוני כוח בשילוב של תזונה מתאימה וקרה כאן נס מטורף.

קצב ההליכה של המתאמנת הפך לקצב כמעט תקין. ממצב של הליכה מאוד איטית, היא מצליחה ללכת בקצב טוב הרבה יותר! בנוסף היא מצליחה לעמוד על רגל אחת ומצליחה לקום משכיבה לעמידה לבד! שזה אולי נשמע מובן מאליו לרוב האנשים אבל באימון הראשון שלנו היא ידעה שהיא לא יכולה לעשות את הדברים האלו ואפילו לא האמינה שתצליח לעשות את הדברים האלו!

ויש עוד כמה דברים בהם חל שיפור מרגש שגורם לי לרצות לספר לכך על אימוני כוח ועל היכולת שלהם ליצור איכות החיים טובה יותר!

אל תתפשרי על הסטנדרטים שלך בשום תחום בחיים, גם לא על הבריאות שלך! כמו שאת לא חושבת להתפשר על זוגיות, פרנסה או עצמאות, גם כאן, מגיע לך להנות מחיים טובים ובריאים!

כל אחת והמטרות שלה והיעדים שלה ואין כאן מה להשוות בין אישה אחת לאחרת אך בשורה התחתונה מגיע לך להגשים את כל הדברים שאת רוצה ואם המתאמנת הזאת יכולה ולמרות הקושי, מגיעה לאימונים עם רעל בעיניים זה הרי ברור שגם את יכולה.

אם את צריכה את ההכוונה כדי להגשים את היעדים שלך, אני מאמנת כושר אישית בראשון לציון בחדר הכושר וגם בערים נוספות חולון, בת ים, נס ציונה ורחובות, תרשמי לי הודעה פרטית ואשמח להיות זו שמראה לך את הדרך למטרה שתבחרי 🙂

אימוני כושר אישיים?
אזורים – ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, חולון, באר יעקב, פתח תקווה.
תוכנית אימונים ותזונה אונליין?

אושרית סוויסה מאמנת כושר אישית

פוסטים יומיים נוספים

טוען פוסטים נוספים
כל הפוסטים נטענו
No more articles to load

זה הצעד הראשון בדרך אל המטרה שלך!

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן